CZAS NA ZMIANY

Dla nikogo nie jest już zaskoczeniem, że internet dziś, to najdynamiczniej rozwijające się medium, które zyskało miano kanału powszechnej komunikacji. Jego znaczenie ciągle rośnie i nie pozostało zbyt wiele branż których wzrost i rozwój nie byłby przez niego wspomagany. Szybko zachodzące zmiany, lawinowo rozwijający się marketing społecznościowy, konieczność kreowania wizerunku firmy w sieci w połączeniu ze wzrostem świadomości i oczekiwań klienta oraz ogólnym wrażeniem zatłoczenia na rynku wymuszają nowe rozwiązania. Dobry rozgłos bowiem to zainteresowanie potencjalnych klientów, umocnienie pozycji rynkowej, a w konsekwencji wzrost sprzedaży.

KAŻDY MA COŚ CO CHCE POKAZAĆ

Konwencjonalne formy komunikacji wizualnej to dziś zdecydowanie za mało. W poszukiwaniu innowacyjnych rozwiązań, łącząc nowoczesne technologie z coraz powszechniejszą wirtualizacją codziennego życia powstał projekt Buffor.Nasze działania umożliwiają prostą i skuteczną komunikację w internecie opartą o media strumieniowe, to jest transmisję wideo w trybie na żywo. Świadczone przez nasz zespół usługi skierowane są do firm, instytucji oraz wszystkich klientów, którzy chcą dzielić się informacją lub pragną oddać w ręce odbiorcy dodatkowy element wizerunkowy.

ELASTYCZNIE I SKUTECZNIE

Stawiamy na indywidualne podejście do każdego klienta, zarówno na etapie tworzenia oferty, jak i realizacji usługi. Konkurencyjne ceny, elastyczny okres trwania umowy, możliwość dzierżawy kamer, bieżące statystyki odsłon, opcja emisji reklam oraz możliwość umieszczenia palyera na funpage’u facebooka, to tylko kilka naszych niewątpliwych atutów.

Znajdź coś co chcesz pokazać – my zajmiemy się resztą.